Συγκέντρωση ανθρωπιστικής βοήθειας για το δοκιμαζόμενο λαό της Συρίας και της Τουρκίας από το Δημοτικό σχολείο Άδελε.

Το Δημοτικό σχολείο Άδελε συμπαραστέκεται  έμπρακτα στους σεισμόπληκτους συνανθρώπους μας στη Συρία και την Τουρκία.                                                                                                                                                              Συγκεντρώνουμε: Υπνόσακους (καινούργιους ή σε άριστη κατάσταση),Κουβέρτες σε άριστη κατάσταση,Μπουφάν(καινούργια ή σε άριστη κατάσταση),Ρύζι,Φακές,Ρεβίθια,Πλιγούρι,Μπισκότα,Γάλατα όλων των ειδών (βρεφικά, παιδικά, εβαπορέ),Βρεφικές και παιδικές κρέμες,Πάνες – μωρομάντιλα.                                                   Η αποστολή θα πραγματοποιηθεί αύριο Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 13:15.
   Για κατάθεση χρημάτων στον λογαριασμό:

Τράπεζα: ΕΘΝΙΚΗ

BIC: ETHNGR AA

Αριθμός Λογαριασμού: 040/018328-82

IBAN: GR35 0110 0400 0000 0400 1832 882

Όνομα Δικαιούχου: ΤΑΜΕΙΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΩΝ & ΔΟΜΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

Με την ένδειξη Σεισμόπληκτοι (είναι υποχρεωτικό)
 Ευχαριστούμε για την συνεργασία